НС „Моята родина“
Финален кръг
НС "Многознайко"
Родна реч, пролетен кръг, 2023 година
Национално състезание "Моята родина"
Зимен кръг, 2023 година
Златни медали:
1. Вяра Василева
2. Бояна Христова
3. Мария-Магдалена Руменова
Бронзови медали:
1. Румен Романов
2. Георги Георгиев
3. Симеон Танчев
Златни медали:
1. Вяра Василева
2. Бояна Христова
3. Мария-Магдалена Руменова
Бронзови медали:
1. Румен Романов
2. Георги Георгиев
3. Симеон Танчев
НС "Многознойко"
Математика, зимен кръг, 2023 година
Златни медали:
1. Вяра Василева
2. Симеон Танчев
Сребърни медали:
1. Бояна Христова
2. Румен Романов
3. Никола Иванов
Бронзови медали:
1. Никол Начева
2. Никол Мирославова
3. Мирела Владимирова
4. Деян Стоянов
5. Йоан Христов
6. Георги Георгиев
1. Вяра Василева
2. Симеон Танчев
Сребърни медали:
1. Бояна Христова
2. Румен Романов
3. Никола Иванов
Бронзови медали:
1. Никол Начева
2. Никол Мирославова
3. Мирела Владимирова
4. Деян Стоянов
5. Йоан Христов
6. Георги Георгиев
НС "Многознайко"
Родна реч, зимен кръг, 2023 година
Златни медали:
1. Никол Начева
2. Симеон Танчев
Сребърни медали:
1. Бояна Христова
2. Мирела Владимирова
3. Мария-Магдалена Руменова
4. Никол Николаева
Бронзови медали:
1. Вяра Василева
2. Румен Романов
3. Антония Хаджиева
4. Иван Петков
1. Никол Начева
2. Симеон Танчев
Сребърни медали:
1. Бояна Христова
2. Мирела Владимирова
3. Мария-Магдалена Руменова
4. Никол Николаева
Бронзови медали:
1. Вяра Василева
2. Румен Романов
3. Антония Хаджиева
4. Иван Петков
НС "Многознойко"
Родна реч, есенен кръг, 2022 година
Златни медали:
1. Вяра Василева
2. Румен Романов
3. Никол Начева
4. Симеон Танчев
Сребърен медал:
1. Бояна Христова
Бронзови медали:
1. Георги Георгиев
2. Величко Киряков
Грамоти:
1. Мария Руменова
2. Антония Хаджиева
3. Цветелин Цонков
1. Вяра Василева
2. Румен Романов
3. Никол Начева
4. Симеон Танчев
Сребърен медал:
1. Бояна Христова
Бронзови медали:
1. Георги Георгиев
2. Величко Киряков
Грамоти:
1. Мария Руменова
2. Антония Хаджиева
3. Цветелин Цонков
НС "Многознайко"
Млад математик, есенен кръг, 2022 година
Златни медали:
1. Вяра Василева
2. Румен Романов
3. Бояна Христова
4. Величко Киряков
5. Никола Иванов
6. Никол Начева
7. Симеон Танчев
8. Иван Петков
9. Димитър Диков
10. Пресиян Петков
11. Иван Медарски
Сребърни медали:
1. Георги Георгиев
2. Мирела Владимирова
Бронзови медали:
1. Цветелин Цонков
2. Антония Хаджиева
1. Вяра Василева
2. Румен Романов
3. Бояна Христова
4. Величко Киряков
5. Никола Иванов
6. Никол Начева
7. Симеон Танчев
8. Иван Петков
9. Димитър Диков
10. Пресиян Петков
11. Иван Медарски
Сребърни медали:
1. Георги Георгиев
2. Мирела Владимирова
Бронзови медали:
1. Цветелин Цонков
2. Антония Хаджиева
НС "Многознайко"
Родна реч, пролетен кръг, 2022 година
Златни медали:
1. Виктор Кралев
2. Марина Цакова
3. Дамяна Петрова
4. Марица Гьокова
5. Кристиян Стоянов
6. Цветина Генова
7. Цветина Иванова
Сребърен медал:
1. Петър Томов
НС "Многознайко"
Млад математик, пролетен кръг, 2022 година
Сребърни медали:
1. Виктор Кралев
2. Теа Начева
3. Петър Томов
Бронзови медали:
1. Цветина Иванова
2. Цветомир Валентинов
3. Дамяна Петрова
1. Виктор Кралев
2. Теа Начева
3. Петър Томов
Бронзови медали:
1. Цветина Иванова
2. Цветомир Валентинов
3. Дамяна Петрова
Национално състезание "Моята родина"
Финален кръг, 2021/2022 година
Златен медал:
1. Кристиян Стоянов
Бронзови медали:
1. Виктор Кралев
2. Цветина Генова
1. Кристиян Стоянов
Бронзови медали:
1. Виктор Кралев
2. Цветина Генова
МС "Математика без граници"
Есенен кръг, 2019 година
Национално състезание "Моята родина"
Сребърен медал: Кристиян Стоянов
Бронзов медал: Марица Гьокова
МС "Математика без граници"
Зимен кръг, 2019 година
Коледно математическо състезание
2018 година
Траян Цанов – 4. място
Виктор Кралев – 5. място
Теа Начева – 7. място
МС "Математика без граници"
Есенен кръг, 2018 година
Бронзови медали за Петър Томов и Дамяна Петрова
Интердисциплинарно състезание "Знам и мога"
Поздравления за Тонислав Тониев, който спечели второ място в областния кръг на състезанието "Знам и мога"! Отлично представяне на Светослава Димитрова!
Национално състезание "Моята родина"
Втори кръг
Златен медал за Тонислав Тониев и сребърен за Цветан Маринов
Национално състезание "Моята родина"
Сребърен медал за Теодора Христова
МС "Математика без граници" - есенен кръг
Бронзов медал за Елица Георгиева
Златен медал за Тонислав Тониев
в Националното състезание "Таралеж"
Наградени_2016-2017.pdf | |
File Size: | 124 kb |
File Type: |
Национално състезание "Моята родина"
Златен медал за Тонислав Тониев
Втори кръг
Национално състезание "Моята родина"
Бронзов медал за Тонислав Тониев
Първи кръг
1. Тонислав - 27 точки
2. Светослава - 24 точки
3. Йордана - 24 точки
4. Радина - 23 точки
5. Цветан - 23 точки
6. Божидар - 22 точки
2. Светослава - 24 точки
3. Йордана - 24 точки
4. Радина - 23 точки
5. Цветан - 23 точки
6. Божидар - 22 точки
Четвърти клас
Колоездене - 2. място
Панаир на проектите
Димитровград, 02. 04. - 03.04.2014 г.